Marka Comet

Comet Spa to międzynarodowa korporacja oparta na silnych markach światowych sław, której data założenia sięga roku 1959. Z trzema działami produkcji, wieloma oddziałami i dużą liczbą dystrybutorów, funkcjonuje w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie. Oprócz Włoch, gdzie firma umocniła swoją pozycję absolutnego prestiżu, Comet jest bardzo aktywny na rynkach europejskich i światowych. Firma jest wiodącą marką na swoim kontynencie i większą część obrotu dokonuje na tym obszarze.

 

Ciągłe innowacje technologiczne produktów i procesów oraz umiędzynarodowienia swojej sieci sprzedaży pomogły w stałym rozwoju marki na przestrzeni lat istnienia. Comet Spa jest międzynarodową doskonałością, która cieszy się uznaniem całego sektora ciśnieniowego, zyskując miano jednego z czołowych graczy na świecie.

Comet, światowy zawodnik, gotowy dzisiaj zwyciężyć wyzwania jutra!

Całkowita satysfakcja klienta jest podstawową misją firmy Comet. Uzyskuje to poprzez rozwój jasno sprecyzowanych wytycznych opierających się na:

  • Wzroście konkurencyjności
  • Innowacyjności produktów
  • Ciągłym doskonaleniu jakości i usług

Innowacyjność jest główną drogą do wyprzedzenia i zaspokojenia potrzeb klienta, cieszącego się szybkim rozwojem technologii i standardów.

Nowe pomysły do pozytywnego zaspokojenia nowych wymagań!

Comet Spa, mając na uwadze ciągły rozwój działalności przemysłowych, kładzie nieustanny nacisk na innowacyjność i poznawanie nowych wymagań rynkowych.

Comet – oferowane działy!

Działy Comet

Naszych klientów można umieścić w trzech segmentach produktów, które stanowią podstawową działalność firmy. Co roku produkujemy 70000 membranowych pomp tłokowych dla rolnictwa, 97000 korbowodowych pomp tłokowych dla przemysłu oraz 63000 ciśnieniowych urządzeń z branży czyszczącej. O wielkości firmy Comet Spa nie świadczy tylko jej ilość produkowanych wyrobów, ale także daleko idąca, autorytatywna obecność we Włoszech, Europie i całym Świecie, co czyni ją jedną z wiodących marek w swojej branży.

Firma Hydroflex jest generalnym dystrybutorem urządzeń marki Comet na terenie Europy Wschodniej. Posiadamy sieć autoryzowanych dystrybutorów na terenie całej Polski, Czech i Słowacji. Oferujemy sprzedaż urządzeń, ich kompleksowy serwis, a także akcesoria oraz inne produkty związane z utrzymaniem czystości. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu urządzenia nowoczesne, niezawodne i z całą pewnością wyjątkowe.